Този сайт използва бисквитки (cookies), за да ви предостави по-качествена услуга. Ако продължите да използвате сайта ни, се съгласявате с политиката за Бисквитки.

 
Резултати от селекция на кандидати за участие в студентска мобилност по програма „Еразъм+“ за ака-демичната 2018/2019 г.
Създадена на 25 Октомври 2018

На 22.10.2018 г. на основание Заповед № 2505/10.10.2018 г. на Ректора на МУ – Плевен, Комисия в състав:

Председател: Проф. Д-р Савелина Поповска, д.м.н. – Зам.- ректор по ЕИМС в МУ-Плевен

Членове:

  1. Доц.Теодора Вълова, д.п. – Ръководител сектор “Европейска интеграция и академична мобилност”, Институционален Еразъм + координатор
  2. Доц. д-р Диана Пендичева, д.м. – ръководител сектор „Международно сътрудничество“

проведе събеседване за селекция на студентите, кандидатствали за участие в мобилност по програма „Еразъм +” за учебната 2018/2019 г.

Вземайки предвид оценката на езиковите компетенции и общият успех от следването, обсъди и класира кандидатите в следния низходящ ред:

Име, презиме, фамилия

Факултeт/Курс

1

 

Борис Великов Динков

ФМ/IV 

2

Machi Mori

ФМ/IV 

3

Симонета Красимирова Иванова

ФМ/III

4

ХироюкиТакагиуа

ФМ/II 

5

Вяра Станиславова Христова

ФМ/V

6

Нора Мохамед Алхаджари

ФМ/V

7

Силвия Даринова Димитрова

ФМ/V

8

Калина Йорданова Найденова

ФМ

9

Алена Боянова Данова

ФМ/V 

10

Васил Емилов Нейков

ФМ/V

11

Екатерина Илиева Ладжова

МК/ II

12

Неляй Нехатова Кутолиева

ФФ/ III

13

Радослав Георгиев Трифонов

ФМ/IV 

14

Kareem Jelilat

ФМ/III

15

Мариана Веселинова Бурова

МК/ II

16

Takafumi Kise

ФМ/IV 

17

Мария Маркова Нинова

МК/ II

18

Eлена Ангелова Ангелова

ФМ/V

19

Кирила Ангелова

ФМ/V

20

Милиана Василева Танчева

ФМ/IV 

21

Ragaul Rajagopal

ФМ/III

22

Chotoo Muhammad

ФМ/III

23

Моника Божидарова Христова

МК/ II

24

Sherin Elizabath Sunny

ФМ/III

25

Велислава Георгиева Йотова

МРЕТ/IV 

26

Ezikome Anthonia Ogbondu

ФМ/IV 

27

Айфер Хюсеин Хамди

МРЕТ/IV 

28

Полина Ивайлова Димитрова

МК/ II

29

Гергана Красимирова Цветанова

ФМ/III

30

Кристина Валериева Трифонова

ФМ/III

31

Grishma Pradir

ФМ/III

32

Аделина Иванова Матовска

МРЕТ/IV 

33

Ryan Kanagaratnam

ФМ/III

34

Филип Стоянов

ФМ/III

35

Христо Светлозаров Милев

ФМ

36

Самар Съни Джордж

ФМ/III

37

Александър Димитров Антонов

МРЕТ/ III

38

Zehra Bahar Gey

ФМ

39

Сезен Айдън Бейтула

МРЕТ/IV 

40

Салем Али Фанди

ФМ/V

41

Devika Jayan

ФМ/IV 

42

Akhil Shinekumar

ФМ/III

43

Сибел Рейханова Кямилова

ФФ/ III

44

Светлана Боянова Димитрова

ФМ/V

45

Рожда Карадемир

ФМ/III

46

Божидара Венелинова Стоянова

ФМ/III

 

Резервни кандидати:

47

Гено Николаев Генов

ФМ/V

48

Владимир Николаев Лазаров

ФМ/V

49

Дениз Еркут Каваклъ

ФЗГ/IV

50

Христина Пламенова Георгиева

ФМ/VI

51

Мирослав Дамянов Динков

ФМ/V

52

Кристина Николаева Тодорова

МРЕТ/IV 

53

Емел Бейсин Емин

ФМ/VI

54

Теодор Пенчев Дреновски

ФМ/V

55

Йована Китановска

ФМ

Измененията в информационното съдържание на сайта по смисъла на това писмо са утвърдени от зам. – ректора по ЕИМС и отговарят на изискванията.

 

Език

Търси

НачалоНовиниАктуални новиниРезултати от селекция на кандидати за участие в студентска мобилност по програма „Еразъм+“ за ака-демичната 2018/2019 г.